randstad executive search tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
30350 / 31828
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A Randstad Executive Search divíziója bővül, új kollégánkat keressük. A Randstad Hungary Kft. tíz éve piacvezető munkaerő-közvetítés területén nettó árbevétel alapján. Szolgáltatási portfólióján belül az Executive Search terület felel a legmagasabb szintű pozíciók betöltéséért valamint első számú vezetők, igazgatói szintű szakemberek támogatásáért karrierjük következő állomásának megtalálásában, karrier coachingjában.

Feladataid:

  • Az ügyfeleiddel, azaz globális vagy regionális igazgatókkal, ügyvezető és HR igazgatókkal történő szoros kapcsolattartás a pozíciók felvételétől a betöltésen át a sikeresen kiválasztott kolléga próbaideje végéig
  • Konzultatív szemlélettel kiemelkedő színvonallal képviselni a Randstadot az executive search szolgáltatásban mind a megbízóink, mind a jelöltek felé
  • Potenciális jelöltek beazonosítása, megkeresésük (fejvadászat útján) és az általunk alkalmazott prémium személyiségteszttel kiegészítve interjúk tartása, pályázóink támogatása a teljes folyamatban
  • Karrier coaching szolgáltatás igazgató szintű szakemberek számára
  • Aktív együttműködés a Randstad területspecifikus szakértői csapataival, szinergiában
  • Szakmai rendezvényeken történő részvétel, a kapcsolati hálód folyamatos fejlesztése különböző eszközökkel és felületeken

Elvárások / Requirements

Kit keresünk:

  • Minimum 3 év senior stakeholder management tapasztalat, melyet szolgáltatási területen szereztél
  • Folyékony, magas szintű üzleti angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Lezárt felsőfokú tanulmányok
  • Kiemelkedő kommunikációs készség: a szakmánkban fontos, hogy egyszerre tudj jól “hallgatni” és tudj asszertíven kommunikálni szenior vezetőkkel mind az ügyfeleinket, mind a velünk együttműködő jelölteket tekintve
  • A dinamikus munkatempó, a sokféle típusú feladat elvégzése flow munkakörnyezetet jelentsen számodra és lelkesítsen
  • Erős projektmenedzsment és kiváló munkaszervezési készség
  • Külön előny, ha recruitment területen van tapasztalatod
  • Ha van sales területen szerzett tapasztalatod, kiválóan tudod használni szemléletben a fejvadászat során

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt a Randstad Executive Search csapatához tartozni:

  • A hazai munkaerőpiacon egyedülállóan széles portfólióval dolgozhatsz, mind szektorokat, vállalatméretet és pozíciók spektrumát tekintve;
  • Job crafting: hiszünk abban, hogy a flow-t az hozza, ha az erősségeidre fókuszálva dolgozol, így ha a feladatkörben szeretnél üzletfejlesztéssel is foglalkozni, örömmel támogatjuk és a piacon egyedülállóan széles eszköztárat, tréningeket nyújtunk ehhez. Ha inkább a pozíciók betöltésével, a vezetői network-öd interjúzáson keresztüli szélesítésével foglalkoznál, erre is van lehetőség;
  • Olyan vállalathoz csatlakozhatsz, amely HR-szolgáltatóként számos kutatással, szakmai anyaggal támogatja ügyfeleit annak érdekében, hogy az aktuális piaci trendeket ismerve még versenyképesebbek legyenek munkáltatóként;
  • Tagja vagyunk a gazdasági élet valamennyi meghatározó gazdasági szervezetének, kereskedelmi kamaráinak, így a csapat tagjaként lehetőséged van kapcsolati hálódat egy kivételesen széles platformon tovább bővíteni;
  • A csapat bónuszrendszerét úgy dolgoztuk ki, hogy egyszerre motiváljunk arra, hogy önállóan is sikeres lehess és a csapatszellem is erős legyen a területen - az utóbbi fontos értékünk valamennyi csapatban;
  • 30 órában is dolgozhatsz nálunk, ha részmunkaidőt keresel;
  • Felhatalmazó munkakörnyezetben dolgozhatsz nálunk, nagy szabadságot biztosítunk abban, hogyan szervezed a feladataidat.