mérnök recruiterek, researcherek figyelem! | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
judit jávorszki, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
121104 / 20071
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Itt a lehetőség, hogy csatlakozzatok Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cégének több mint 90 főt számláló tanácsadói csapatához, akár részmunkaidőben is.

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk mérnök/logisztika/beszerzés területre specializálódott csapatában továbbfejleszteni, itt az idő! Nálunk kimaxolhatod a 360 fokos tanácsadói modellt, az end-to-end recruitment mellett ügyfélkapcsolatok és üzletfejlesztés terén is a legjobbaktól tanulhatsz!

Munkaköröd része lesz majd:
- End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
- Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
- On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Amivel rendelkezned kell:
- Legalább 1 éves recruitment tapasztalat, preferáltan mérnök/logisztika területen
- Felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Dinamikus, pozitív személyiség
- Jogosítvány előny

Amit kínálunk / Offer

Amit mi biztosítunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Fiatalos, lendületes, csapat
- Modern, napfényes iroda

Kapcsolattartó / Applications

Jávorszki Judit