it recruitment tanácsadó - heti 3 nap home office | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
29920 / 31311
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarországon a munkaerő közvetítésben 2010 óta az élen járunk, a nemzetközi hátteret és stabilitást a globális piacvezető pozíció biztosítja számunkra. Hiszünk a pozitív és a konstruktív visszajelzés erejében, vállalati kultúránk fontos része a sikerek megünneplése és a munka magánélet egyensúlyának megtartása.

Mik lesznek a feladataid?

  • Teljes körű - 360° - recruitment folyamat menedzselése
  • Jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúztatása (online/személyes), értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
  • Randstad szolgáltatási portfóliójának megismertetése a potenciális és meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő partnerekkel aktív kapcsolattartás
  • Account manageri feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Örülünk, ha Neked ezekben van tapasztalatod:

  • Recruitment bármely területén: sourcing, interjúztatás, előszűrés
  • Ügyfélkapcsolattartás vagy értékesítés
  • IT - és bármi ami IT-val kapcsolatos: tapasztalatod/érdeklődési köröd/hobbid
  • 1-3 év szakmai tapasztalat ahol már megtanultál egy szervezetben dolgozni, működni, feladatokat ellátni

Szeretnénk, ha rendelkeznél a következőkkel:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Dinamikus, pozitív és proaktív személyiség

Amit kínálunk / Offer

Mit kaphatsz tőlünk?

  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az éves alapszabadságod
  • Heti 3 napos HO
  • Összetartó, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, barátaidra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon
  • Napi nyolc órában pörgősen dolgozunk, de utána együtt kávézunk, szeretjük a közös programokat, tiszteljük egymás szabadidejét
  • Az alapbér és cafetéria mellett teljesítményalapú bónusszal díjazzuk a kiemelkedő teljesítményedet
  • Kiszámítható karrierút, vezető pozícióink 80 %-a belső előléptetéseken alapul

Kapcsolattartó / Information

Szigeti Zsófi

zsofia.szigeti@randstad.hu