it recruitment consultant | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
judit jávorszki, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
133058 / 20064
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

IT researcherek, recruiterek figyelem! Itt a lehetőség, hogy csatlakozzatok Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cégének tanácsadói csapatához!

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk egyik sztárcsapatában továbbfejleszteni, itt az idő! Nálunk kimaxolhatod a 360 fokos tanácsadói modellt, az end-to-end recruitment mellett ügyfélkapcsolatok és üzletfejlesztés terén is a legjobbaktól tanulhatsz!

Munkaköröd része lesz majd:

- End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
- Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
- Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel

Elvárások / Requirements

Amivel rendelkezned kell:

- Recruiter/researcher tapasztalat (IT/Telco terület előnyt jelent)
- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú aktív angol nyelvtudás

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk / Offer

Miért a Randstad-ot válaszd?
- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
- Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
- Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted

Kapcsolattartó / Applications

Jávorszki Judit