hr gyakornok | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
125831 / 22405
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni!
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!
Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

- szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal,
- a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
- önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon,
- telefonos interjúk menedzselése,
- álláshirdetések szerkesztése,
- interjúk szervezése,
- adminisztratív feladatok.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- aktív nappali hallgatói jogviszony,
- minimum 20 óra munkavégzés/hét,
- talpraesettség, kitartás, pontosság,
- jó kommunikációs készség.
Előny:
- Ha kedden és csütörtök délelőtt tudsz munkát vállalni,
- magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

- hozzánk könnyen eljutsz, irodánk a belvárosban van, jól megközelíthető.
- lehetőséged nyílhat tanácsadóinkkal együtt interjúztatni.
- velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a nálunk töltött időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai