hr gyakornok - it toborzás | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
28860 / 29992
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel az informatikai toborzás világa? Szeretnél tapasztalatot szerezni Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cégénél? Csatlakozz egy vidám, pörgős, összetartó csapathoz!

Változatos feladatokra számíthatsz:

Az adott IT terület megismerése után potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása

Telefonos előszűrés, angol nyelvtudás felmérése

Partnerek álláslehetőségeinek ismertetése

Interjúszervezés, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Részt is vehetsz az interjúkon

Írásos jelölt értékelések elkészítése, a tanácsadóval közösen

Álláshirdetések összeállítása
Egyéb ad-hoc jellegű feladatok
Egyéb folyamatok támogatása

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha

Még legalább fél évig aktív hallgatói jogviszonyod van

Heti min. 20-25 órát tudsz dolgozni

Jó kommunikációs készséged van - telefonon és írásban bátran felveszed a kapcsolatot szakemberekkel

Magabiztos az angol nyelvtudásod

Proaktív vagy és gyorsan tanulsz

Jó koncentrációs készséged van - a jelöltek felkutatásánál ez fontos lesz

Bátran kérdezel, ha valami nem világos és szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk / Offer

Miért jelentkezz hozzánk?

Megismerheted az IT területeit és a munkaerő-piacot, ezzel szert teszel egy igazán versenyképes tudásra

Beleláthatsz a toborzás-kiválasztás folyamataiba

A tanulmányaiddal összeegyeztetve rugalmasan beoszthatod, hogy mikor jössz dolgozni

Ha megtetszik ez a terület, akár hosszú távú lehetőségeket is tudunk biztosítani

Egy szuper csapat tagja lehetsz, ahol egyre komplexebb feladatokat fogsz kapni

Kapcsolattartó / Information

Sonkoly Anna
anna.sonkoly@randstad.hu