bérszámfejtő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
hajnalka sziebert, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
124090 / 22281
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Saját csapatunkba, 2. kerületi irodánkba keresünk szakembert bérszámfejtési területre.

- A vállalat bérszámfejtésének támogatása és koordinálása, az ehhez szükséges adatok regisztrálása és ellenőrzése
- Releváns dokumentumok rendben tartása, iktatása
- Munkaügyi adminisztráció
- Munkavállalók be,- és kiléptetése
- Havi statisztikák, riportok készítésében való részvétel
- Munkavállalókkal való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- Közép- vagy felsőfokú TB- és bérügyintézői végzettség
- minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat, NEXON bérszámfejtő program gyakorlati ismerete
- TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat előny
- MS Office magabiztos ismerete
- Nagyfokú precizitás és koncentráció készség
- Kitartás, rendszerszemlélet
- Előre gondolkodó, proaktív személyiség
- Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szép és igényes munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Sziebert Hajnalka