sales trainee | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
132691 / 22770
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Téged keresünk a Randstadhoz, hazánk piacvezető munkaerő-közvetítő vállalatához Sales Trainee pozícióba, amennyiben

• a barátaid jó emberismerőnek tartanak, aki mindenkivel könnyen megtalálja a hangot, és jól tud hallgatni
• szeretnéd elsajátítani a különböző értékesítési technikákat és sikeressé válni az értékesítésben
• folyamatosan új vállalatokat szeretnél megismerni, kiszélesítenéd a látóköröd, illetve személyes network-öd
• úgy érzed, az értékesítés az a jövőbeli irány számodra, amivel a legszívesebben foglalkoznál

Az értékesítési feladatokon kívül tanácsadóink segítségével belekóstolhatsz a toborzás-kiválasztás világába, hogy teljes körűen átlásd és megtapasztald értékesítési munkád eredményét.

Főbb feladataid lennének:
- A tanácsadó kollégák értékesítési tevékenységének teljes körű támogatása,
- Piaci információk keresése és az üzleti élet monitorozása, a hírek megosztása a csapattal
- Tájékozódás releváns szakmai rendezvényekről, az események ajánlása a tanácsadók számára
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása, a velük való kapcsolatfelvétel,
- A Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése,
- Ügyféltalálkozók szervezése,
- Ajánlatok készítése
- Toborzás-kiválasztási feladatok teljes körű támogatása (jelöltek felkutatása az adatbázisokból, telefonos előszűrés, interjúk megszervezése)

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal (ideálisan végzős hallgatók jelentkezését várjuk)
- Minimum fél év munkatapasztalattal értékesítési területen (promóció, gyakornoki program…)

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:
- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:
- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni,
- Komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk az értékesítés és a toborzás-kiválasztás folyamatát Neked,
- Multinacionális, biztos hátteret,
- Megtanulsz kiválóan igényeket felmérni és azokra professzionálisan reagálni,
- Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése,
- A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
- Rugalmas munkakör egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu