recruitment account manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
hajnalka sziebert, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
137391 / 22674
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Téged keresünk a Randstadhoz, hazánk piacvezető munkaerő-közvetítő vállalatához, ha

- flow-élményt ad Neked a pörgős, folyamatosan változó napi feladatkör
- partneri kapcsolatokat és együttműködést tudsz építeni üzleti ügyfelekkel
- egy ideje azt érzed, szívesen váltanál emberközelibb területre és már eszedbe jutott állásinterjún, hogy átülnél az asztal másik oldalára interjúztatóként
- a barátaid jó emberismerőnek tartanak, aki mindenkivel könnyen megtalálja a hangot
- a komplex munkakör, az eredmény-orientált, egyúttal felhatalmazó munkakörnyezet adrenalint ad Neked
- szívesen interjúznál marketing és értékesítés területen különböző szintű és hátterű pozíciókra és építenéd a network-öd ezen a területen

Account manager-i tapasztalataidat remekül fel tudod használni nálunk, mivel toborzási területen is erős projektfókusszal dolgozunk. Ha élvezed az új ügyfelek akvirálását is, olyan pozíciót is a figyelmedbe tudunk ajánlani, ahol üzletfejlesztéssel is foglalkozhatsz toborzás-kiválasztás mellett.

A recruitment csínját-bínját mi megtanítjuk Neked - jelentkezz most!

Főbb feladataid lennének:

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
- Junior kollégák mentorálása
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Felsőfokú végzettséggel
- 1-3 év munkatapasztalattal értékesítés/marketing területen

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni,
- Komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját,
- Multinacionális, biztos hátteret,
- Megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket,
- Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése,
- A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd,
- Széles network-öd lesz a saját szakterületeden,
- Rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni,
- Vonzó juttatási csomag (cafeteria, bónusz, prémium egészségbiztosítás, extra szabadnapok).

Kapcsolattartó / Applications

Sziebert Hajnalka